Žeriavová váha - strieborná 3 t / 1 kg

Neohodnotené
Dostupnosť Skladom v distribučnom centre
Kód: EM-3101-ME
€285,60 €238 bez DPH
Žeriavová váha - strieborná 3 t / 1 kg
Neohodnotené

Žeriavová váha SBS-KW-3000 od spoločnosti Steinberg Systems v striebornej farbe  Je určený na použitie v stacionárnom a mobilnom obchode. Váha je navrhnutá špeciálne na každodenné použitie. Vyznačuje sa vysokou váživosťou a odolnosťou. Žeriavová váha SBS-KW-3000 je vyrobená z vysoko odolného hliníkového tlakového odliatku.

So žeriavovou váhou SBS-KW-3000 môžete vážiť až do 3 000 kilogramov s vynikajúcou presnosťou na 1 kilogram. To znamená, že váha je ideálna na každodenné použitie na stavenisku alebo v obchode. Presnosť pri zachovaní širokého rozsahu váženia vám umožňuje vážiť celý rad výrobkov pomocou jedného zariadenia.

Žeriavová váha SBS-KW-3000 prekvapí najmä svojím kompaktným dizajnom. Spoločnosť Steinberg Systems zabezpečuje, že váha je kompaktná a robustná, ako aj vysoko odolná. Celková hmotnosť váhy je len 11 kilogramov, čo je v tejto cenovej kategórii dokonalý príklad správnej rovnováhy medzi výkonom a rozmermi.

Najcharakteristickejšou vlastnosťou žeriavovej váhy SBS-KW-3000 je jej široký rozsah použitia. Váha má samozrejme všetky tlačidlá potrebné na rýchle a jednoduché používanie, čo zaručuje nepretržitú spoľahlivú prevádzku.

Skutočne výnimočnou vlastnosťou je však nespočetné množstvo možností nastavenia žeriavovej váhy SBS-KW-3000. Ovládanie je intuitívne a poteší každého údržbára, stavebného pracovníka alebo vedúceho skladu. Je možné definovať mnoho používateľských nastavení, takže váha je vždy ideálne prispôsobená potrebám používateľa. Dôležité je aj jednoduché a intuitívne menu váhy SBS-KW-3000.

Žeriavová váha SBS-KW-3000 je chránená mimoriadne stabilným krytom z hliníkového tlakového odliatku, ktorý vždy zaručuje maximálnu bezpečnosť a ideálne chráni pred vonkajšími vplyvmi a nárazmi. Zároveň sa váha vyznačuje klasickým univerzálnym dizajnom, ktorý kladie dôraz predovšetkým na funkčnosť, vďaka čomu je žeriavová váha SBS-KW-3000 vždy užívateľsky prívetivá.

Displej LED s vysokým rozlíšením zabezpečuje ideálne zobrazenie všetkých údajov o vážení. Moderná technológia LED umožňuje veľmi jednoduché čítanie výsledkov aj v náročných podmienkach a umožňuje použitie váhy v rôznych prostrediach.

Rovnako ako všetky váhy Steinberg Systems sa aj žeriavová váha SBS-KW-3000 vyznačuje vysokou presnosťou v kombinácii s moderným dizajnom a vysokou odolnosťou. Bez ohľadu na to, kde sa váha používa (obchod, dielňa, pošta), presvedčí každého svojou spoľahlivosťou.

Stupnica nie je kalibrovaná

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: